Czym się kierować, wybierając lustro szafka do łazienki?

Wybór lustra do łazienki jest nie lada wyzwaniem! Podobnie jak aranżacja całej łazienkowej przestrzeni. Dlatego warto poznać kilka wskazówek, które ułatwią urządzanie łazienki i pozwolą uniknąć kilku kluczowych błędów. Przede wszystkim zastanów się nad stylem, który najbardziej ci się podoba. Następnie wykonaj wymiary łazienki i pomyśl, jakie meble będą najlepiej spełniały twoje oczekiwania. Pamiętaj, że meble mają nie tylko robić wrażenie wizualne, ale przede wszystkim ich zadaniem jest praktyczność. Jeśli łazienka jest nieduża meble powinny pomieścić jak najwięcej kosmetyków, akcesoriów do higieny osobistej, sprzętów, takich jak lokówka, suszarka, czy prostownica, a nawet środki czystości. Nie zapominaj o miejscu dla wieszaka na ręczniki. Ręczniki po kąpieli muszą dokładnie wyschnąć.W tym celu warto postawić na bambusowy wieszak, który wykazuje właściwości higroskopijne. Dlatego idealnie nadaje się do łazienek, gdzie panuje często wilgoć i zmiany temperatur. Decydując się na samodzielne złożenie kompletu, czyli szafki, lustra i oświetlenia narażasz się na większe koszty. Nie jest łatwo dopasować lustro do szafki. A ich rozmiar powinien być perfekcyjnie dobrany. Za małe lustro przy szafce z umywalką zniknie na ścianie, a Ty będziesz mieć trudność, na przykład z wykonaniem makijażu. Komplety kupuje się dużo szybciej. Wystarczy podać wymiary i dopasować do nich wybrany zestaw, na przykład taki jak ten https://alasta.pl/produkt/okragla-drewniana-szafka-z-lustrami-led-diana/.

Szafka łazienkowa z lustrem i oświetleniem ledpostaw na elegancję

Podwójny model z umywalkami i lustrami znajdzie swoje zastosowanie szczególnie w dużych łazienkach, gdzie nie brakuje miejsca na dodatkowe meble. Poza tym to wygodne rozwiązanie dla domowników. W jednym czasie z umywalki mogą korzystać aż dwie osoby i to w bardzo komfortowy sposób. Lustro z lampkami led dodatkowo rozświetli pomieszczenie, dodając mu blasku. A Ty masz idealne okoliczności do zrobienia, na przykład wieczorowego makijażu na specjalne wyjście. Odpowiedni strumień światła pozwoli Ci wykonać perfekcyjny make up bez poprawek. Model posiada aż cztery lustra, dwie pary drzwi i cztery szklane półki. To wiele miejsca na kosmetyki i inne gadżety. Przedmioty i artykuły do codziennej pielęgnacji zostaną uporządkowane i odnajdą swoje miejsce. Zestaw stanowi połączenie drewna, bieli i szkła. Wraz z chromowaną, srebrną armaturą stworzą idealną kompozycję. Warto dodać, że producent daje klientowi możliwość wyboru koloru drewna. Drewno jest dostępne w aż trzech odcieniach.

Na jakich powierzchniach prezentuje się najlepiej zestaw szafki z lustrem i oświetleniem?

Zestaw pięknie prezentuje się na prawie każdej powierzchni. Na płytach, drewnie i ścianie w kolorze białym. Jednak na szczególną uwagę zasługuje montaż kompletu lustra, szafki z oświetleniem szarym betonie architektonicznym. Na życzenie klienta producent oferuje także dodatki w postaci zegara i lusterka kosmetycznego. Co więcej, podczas konfiguracji projektu zleceniobiorca wybiera jeden z trzech dostępnych włączników: włącznik dotykowy, dotykowy ze ściemniaczem oraz włącznik sensorowy front. Włącznik sensorowy rodzi największe zainteresowanie. Światło włącza się poprzez ruch ręki przed sensorem. Pracownicy marki Alasta służą pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie pracy nad projektem. 

(0)